AKTIVITY
Neviem, ci je to ten najspravnejsi nazov stranky, avsak by som tuna chcel napisat nieco o tom, co ma bavi, zaujima a co som (teda akcie, ci ine aktivity) spachal.
Pravdu povediac, ani neviem,
cim by som zacal, ale zatial pravidelne opakujucou je dovolenka a u mna
za posledne roky to bola dovolenka
na bicykli. Preto pokial pocasie dovoli a najradsej v partii, vyrazam
do okolia na trening na leto. Avsak okrem leta su nastastie aj ine obdobia
a na prebudenie je idealna jar, kedy sa snazim prebudit aj ostatnych. Jednou
z takych akcii na prebudenie v ktorej som mal nielen "prsty"
bola sutaz
Treskot 96'. Dufam, ze si tato sutaz ziska, cim dalej tym vacsiu popularitu
a to aj vdaka studentskemu casopisu Skrt,
kde sa radim medzi stalych dopisovatelov a samozrejme aj citatelov (a mozno
aj tym, co pre vas budem jeho stranky davat do Internetu).Okrem tohto
casopisu mam este prsty v Spravodaji SASI,
ktory davam do formy brozurky a sucasne aj do Internetu. Bol by som rad,
keby uz v Skrte vychadzali aj fotky, lebo so svojou Prakticou
rad fotografujem. Nie su to sice take pekne fotky ako v Penthouse-e, ale
obcas sa vydaria. Okrem uz spominanych (v zivotopise) softverovych produktoch
sa zaujimam aj o jemnu mechaniku, automobily a dokonca aj tazku techniku.
Raz sme dokonca s kolegom dostali napad, ze zruinujeme Pepsi-colu. Pravda
nasa aktivita na Internete pri sutazi Duohysteria, nebola az tak uspesna
ako sme predpokladali. Ale snad pride druha a lepsia ! Hlavne, aby bolo
dostatok volneho casu a pochopenia od vyssie postavenych ludi. V pripade, ze
pocasie nepraje ziadnym vyletom je nastastie v Bratislave kam ist, ale
najradsej chodim do SND, kde mam znamu uvadzacku
a do muzei, lebo dufam,
ze tam objavim svojich predkov. Ved preco nie, ked moja babka, ktora byva vo
Zvolene je narodena ako Esterhaziova.
.